STRONA GŁÓWNA / Meble kuchenne / Kuchnie nowoczesne

Kuchnia wykonana z drewna dębowego oraz płyty MDF lakierowanej na półmat

Prosta, a zarazem elegancka kuchnia będąca połączeniem klasyki z nowoczesnością. Szafki w zabudowie kuchennej wykonane zostały z płyty MDF (tzw. front ramiak) lakierowanje na biały półmat.  Szafki pod ladą kuchenną wykonane zostały natomiast z drewna dębowego. 


 
 
 
 
 
 
 

Minimalistyczna kuchnia w kamiennicy we Wrocławiu

Minimalistyczna kuchnia wykonana z okleiny naturalnej dębowej lakierowanej na półmat. Zastosowane lakiery pozwoliły na zachowanie widocznej struktury na frontach mebli kuchennych. Idealnym dopełnieniem klimatu kuchni jest blat drewnany, dębowy pokryty olejowskiem. Niebanalna kuchnia dla niebanalnych ludzi ceniących oryginalnośc i prostotę.

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nowoczesna kuchnia w domu jednorodzinnym pod Krakowem

Nowoczesna w formie zabudowa kuchenna będąca połączeniem okleiny naturalnej dębowej oraz płyty MDF lakierowanej na biały połysk.


 
 
 

Kuchnia nowoczesna w domu jednorodzinnym na zboczach Góry Żar

Niezwykle nowoczesna kuchnia będąca połączeniem MDF lakierowanego na biały półmat, betonu architektonicznego oraz okleiny egoztycznej na blacie.

Zasosowane materiały i rozwiązaniam z pewnością zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.


 
 
 
 
 

Nowoczesna kuchnia z drewnianym blatem i stałem z miejscem na doniczki

Nowoczesna i prosta w formie kuchnia z frontami wykonanymi z MDF lakierowanego na połysk. Kuchnia wyposażona w blat drewniany pokryty olejowoskiem.

 


 
 
 

Nowoczesna kuchnia z frontami wykonanimi ze szkła z elementami okleiny egzotycznej zebrano

Elegancka i nowoczesna kuchnia z frontami i widocznymi elementami wykonanymi ze szkła z elementami wykonanymi z okleiny naturalnej egzotycznej zebrano. Blat w kuchni wykonany został z konglomeratu.


 
 
 
 

Biała kuchnia z frontami typu tzw. ramiak oraz z blatem dębowym olejowanym

Przytulna i ciepła kuchnia w jasnej kolrystycez drewnianym blatem. Kuchnia została wykonana z płyty MDF lakierowanej na biały półmat. Doskonałym uzupełnienim jest dębowy blat pokryty olejowoskiem. Czysta i szczędnaforma sprawiają, że kuchnia ta pasuje do każdego rodzaju wnętrz.


 
 
 
 
 
 
 

Nowoczesna kuchnia z frontami MDF lakierowanymi na wysoki połysk

Nowoczesna i oszczędna w formie kuchnia wykonana z MDF lakierowanego na biały połsyk. Między górnymi i dolnymi szafkami zamontowano czarne szkło.


 
 
 
 
 
 

Prosta kuchnia typu Ramiak w kolorze naturalnego dębu

Prosta, pasująca do każdego wnętrz kuchnia z frontami wykonanymi z okleiny naturalnej dębowej.  Proste fronty typu "ramiak" sprawdzają się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych. Kuchnia w ciepłym kolorze naturalnego dębu.


 
 
 
 

Nowoczesna kuchnia lakierowana na połysk (okleina egzotyczna+ lakier biały połysk)

Niezwykle elegancka kuchnia lakierowana na połysk. Dolne szafki lakierowane na biały połysk zostały uzupełione o oryginalne frezowane uchwyty. Górna zabudowa to z kolei okleina egzotyczne palisander. Kuchnia wyposażona w niezykle trwały i otporny na uszkodzenia blat z konglomeratu.


 
 
 
 
 
 

Nowoczesna kuchnia z frontami z okleiny naturalnej dębowej oraz lakierowanymi na biały półmat