STRONA GŁÓWNA /O nas

Siedziba pracowni stolarskiej Meble Pyrek mieści się w Kalwarii Zebrzydowskiej - mieście znanym z tradycji stolarskich sięgających XVIII wieku. Firma rozpoczęła swą działalności w 1986 roku. Przez wszystkie lata funkcjonowania pracowni udało nam się pozyskać rzesze zadowolonych Klientów na terenie całego kraju oraz poza jego granicami (m.in. Niemcy, Austria, Norwegia).

Materiały, z których wykonane są meble są najwyższej jakości i tylko znanego pochodzenia co sprawia, że są to meble „na lata”. Nasi wykwalifikowani pracownicy dbają o każdy szczegół i estetykę proponowanych Państwu produktów. Wykorzystując zdobyte przez lata doświadczenie poparte najnowszą technologią oferujemy dzisiaj szeroką gamę mebli odpowiadających wzornictwu europejskiemu i najwyższym  standardom jakościowym.

Naszym główny atutem jest przede wszystkim rzemieślniczy charakter wytwarzania mebli. Meble wykonywane w naszej pracowni w większej części swojego procesu produkcyjnego są niezmiennie wykonywane ręcznie. To co się natomiast zmienia to technologia i jakość materiałów.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:
- Meble kuchenne (kuchnie nowoczesne oraz klasyczne)
- Meble w stylu prowansalskim
- Szafy, garderoby
- Meble łazienkowe
- Meble do salonu i jadalni

Wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej i pracowników pozwoliło na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Jednak to wciąż nie jest koniec naszej drogi. Cały czas poszukujemy nowych, lepszych, bardziej funkcjonalnych ale również pięknych rozwiązań do naszych domów i mieszkań. Oferująca Państwu nasze meble, musimy być pewni, że z nawiązką zostaną zaspokojone wszystkie Wasze oczekiwania.

To co nas wyróżnia to gwarancja najwyższej jakości oraz elastyczne podejście do Państwa oczekiwań. Uzyskujemy to, gdyż przyjęliśmy model produkcji ukierunkowany na indywidualizację zamówień.

 

Zamówienie mebli w pracowni Meble Pyrek- etapy:

  1. Wstępna wycena (przygotowanie wstępnej wyceny na podstawie szkiców/rysunków/projektu przesłanych mailowo przez Klienta)
  2. Pomiar u Klienta ( na pomiary u Klienta przywozimy ze sobą komplet niezbędnych próbników- wybarwienia, blaty, uchwyty, okucia, akcesoria wewnętrzne itd.).
  3. Przygotowanie projektu (jeśli Klient nie posiada projektu mebli możemy go odpłatnie dla Państwa przygotować. Opłata za projekt jest odliczana od wartości zamówienie przy podpisywaniu umowy).
  4. Podpisanie umowy. Jeśli Klient ostatecznie zaakceptowała wycenę oraz termin wykonania mebli podpisujemy z nim umowę. Umowa jest ważna po przelaniu przez Klienta 30% zaliczki. Reszta kwoty (70% wartości zamówienia) rozliczana jest z Klientem po zamontowaniu mebli. Standardowy czas oczekiwania to ok 6-8 tygodni od daty podpisania umowy.
  5. Montaż mebli u Klienta (montaż mebli może potrwać od 1 do kilku dni- w zależności od wielkości zamówienia). Data montażu mebli jest zawsze potwierdzana z Klientem i odbywa się w dogodnym terminie dla każdej ze stron. W trosce o bezpieczeństwo nasza ekipa montażowa nie dokonuje podłączeń gazowych oraz hydraulicznych. Wszystkie zakupione u Nas meble objęte są 24- miesięczną gwarancją.