STRONA GŁÓWNA / Meble kuchenne / Kuchnie nowoczesne

Drewno dębowe + biały półmat


 
 
 
 
 
 
 

Minimalistyczna kuchnia w kamiennicy we Wrocławiu

Minimalistyczna kuchnia wykonana z okleiny naturalnej dębowej lakierowanej na półmat. Zastosowane lakiery pozwoliły na zachowanie widocznej struktury na frontach mebli kuchennych. Idealnym dopełnieniem klimatu kuchni jest blat drewnany, dębowy pokryty olejowskiem. Niebanalna kuchnia dla niebanalnych ludzi ceniących oryginalnośc i prostotę.

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Okleina dębowa + biały połysk


 
 
 

Kuchnia nowoczesna, lakierowana na biały półmat


 
 
 
 
 

Elegencka kuchnia w rezydencji pod Krakowem

Niezwykle elegancka kuchnia lakierowana na połysk. Dolne szafki lakierowane na biały połysk zostały uzupełione o oryginalne frezowane uchwyty. Górna zabudowa to z kolei okleina egzotyczne palisander. Kuchnia wyposażona w niezykle trwały i otporny na uszkodzenia blat z konglomeratu.

 


 
 
 
 
 

Nowoczesna kuchnia z drewnianym blatem

Nowoczesna i prosta w formie kuchnia z frontami wykonanymi z MDF lakierowanego na połysk. Kuchnia wyposażona w blat drewniany pokryty olejowoskiem.

 


 
 
 

Nowoczesna kuchnia z frontami wykonanimi ze szkła z elementami okleiny egzotycznej zebrano

Elegancka i nowoczesna kuchnia z frontami i widocznymi elementami wykonanymi ze szkła z elementami wykonanymi z okleiny naturalnej egzotycznej zebrano. Blat w kuchni wykonany został z konglomeratu.


 
 
 
 

Biała kuchnia typu Ramiak z blatem dębowym olejowanym

Przytulna i ciepła kuchnia w jasnej kolrystycez drewnianym blatem. Kuchnia została wykonana z płyty MDF lakierowanej na biały półmat. Doskonałym uzupełnienim jest dębowy blat pokryty olejowoskiem. Czysta i szczędnaforma sprawiają, że kuchnia ta pasuje do każdego rodzaju wnętrz.


 
 
 
 
 
 
 

Nowoczesna kuchnia MDF lakierowany na wysoki połysk

Nowoczesna i oszczędna w formie kuchnia wykonana z MDF lakierowanego na biały połsyk. Między górnymi i dolnymi szafkami zamontowano czarne szkło.


 
 
 
 
 
 

Prosta kuchnia typu Ramiak w kolorze naturalnego dębu

Prosta, pasująca do każdego wnętrz kuchnia z frontami wykonanymi z okleiny naturalnej dębowej.  Proste fronty typu "ramiak" sprawdzają się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych. Kuchnia w ciepłym kolorze naturalnego dębu.


 
 
 
 

Nowoczesna kuchnia lakierowana na połysk+ okleina egzotyczna


 
 
 
 
 
 

Nowoczesna kuchnia z frontami z okleiny naturalnej dębowej oraz lakierowanymi na biały półmat